Fényképeim Inspiráció Tavasz a füvészkertben 2017. május 17. Lassan itt a nyár, épp itt az ideje kicsit visszaemlékezni az éledező, virágos tavaszra. Bár volt hideg és jó sok borús, esős nap, azért ezeken a képeken végignézve nem volt olyan borzasztó. :) tavasz 0 Comments Share: Olvass még! Things I Love Thursday #17 2015. április 17. Helló Hétfő! #95 2016. június 6. Helló Szeptember! 2015. szeptember 1. Még nem érkezett hozzászólás Szólj hozzá Válasz elvetése Név * E-mail cím * Honlap A nevem, email címem, és weboldalcímem mentése a böngészőben a következő hozzászólásomhoz.
Még nem érkezett hozzászólás